Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Software » Tell Me More Junior - level 1 and 2


Tell Me More Junior - level 1 and 2

 
13

Kurs składa się z dwóch aplikacji:

1. Tell Me More Angielski Junior 11-13

Pełna wersja programu wspomagającego naukę języka angielskiego. Aplikacja jest przeznaczona dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym - pozwala nie tylko uczyć się języka, ale i sprawdzić swoją wiedzę pod kątem informacji niezbędnych do klasówki lub sprawdzianu. Kurs zawiera rozmaite rodzaje ćwiczeń, uczy podstawowych umiejętności w radzeniu sobie z sytuacjami z życia codziennego, a także słówek pogrupowanych tematycznie. Program został wyposażony w system rozpoznawania mowy, pozwalający na interaktywną naukę słownictwa.

2. Tell Me More Angielski Junior 13-15

Internaktywny kurs wspomagający naukę języka angielskiego. Program jest dedykowany dzieciom i młodzieży w wieku szkolnym - materiał dydaktyczny obejmuje ostatnie klasy szkoły podstawowej i pierwsze klasy gimnazjum. Aplikacja ma tryb nauki z przewodnikiem, zawiera interaktywne filmy wideo i dialogi z systemem rozpoznawania mowy, który umożliwia ćwiczenie wymowy zdań, słów i fonemów (będzie nam potrzebny mikrofon podłączony do komputera).Purchase Tell Me More Junior - level 1 and 2 from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: level, structures, grammar, vocabulary, required, Junior, dialogues