Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Multimedia » Profesor Henry 5.0 Phrasal verbs & idioms


Profesor Henry 5.0 Phrasal verbs & idioms

 
93

Profesor Henry  5.0
Idioms & Phrasal Verbs
Polish Version
For Speakers of PolishO programie

Profesor Henry Idioms & Phrasal Verbs to nowoczesny, starannie opracowany kurs na płycie CD-ROM, jedyny na rynku przeznaczony do nauki wyrażeń idiomatycznych i czasowników frazowych (np. give up, take up, set off, take on). Program jest adresowany do osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych, przygotowujących się do matury, egzaminów FCE, CAE i CPE. Każdy zwrot został udźwiękowiony, przetłumaczony i opatrzony przykładowymi zdaniami. Idioms & Phrasal Verbs to profesjonalny, atrakcyjny graficznie program, który uczy języka przy pomocy kilkanastu rodzajów ćwiczeń i zawiera nagrania w wykonaniu wyłącznie native speakerów (wszystko zostało udźwiękowione).

Pełny kurs

Idioms & Phrasal Verbs w atrakcyjny sposób uczy nowego słownictwa, kształci rozumienie ze słuchu, doskonali wymowę, a przede wszystkim pozwala swobodnie korzystać z podchwytliwych phrasal i idiomów. Kolejnym atutem programu jest obecność unikalnych testów, sprawdzających opanowanie materiału i dialogów, prezentujących użycie wyrażeń w kontekście. Naukę wspomaga słownik oraz możliwość samodzielnego dodawania słówek i zwrotów do nauki
Dzięki indywidualnym kontom użytkownika może korzystać z programu kilka osób, a statystyki ułatwiają kontrolę postępów w nauce.


W programie:

* inteligentny system powtórek - najskuteczniejsza metoda nauki
* 1500 udźwiękowionych przykładów z tłumaczeniem
* urozmaicone ćwiczenia utrwalające
* nauka wymowy
* nagrania native speakerów
* Udźwiękowiony słownik

Profesor Henry Idioms & Phrasal Verbs to nowa wersja programu, który można było nabyć wraz z kwartalnikiem Angielski CD (1/2005). Nowa wersja została poszerzona o:

* ponad 160 nowych idiomów
* dialogi z ćwiczeniami obrazujące praktyczne użycie Phrasal Verbs i idiomów
* rozbudowany system statystyk

approved by
trzcina


Not registered yet? We'll like you more if you do!Purchase Profesor Henry 5.0 Phrasal verbs & idioms from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: Henry, Profesor, Phrasal, zaawansowanych, Polish