Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Software » Angielski w praktyce - English in Practice


Angielski w praktyce - English in Practice

 
15

Język angielski w praktyce – ćwiczenia i teksty – przeznaczony jest do nauki języka angielskiego na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym. Obejmuje ogromną liczbę ćwiczeń i testow, dzięki ktorym można szybko i gruntownie zaznajomić się z zasadami gramatycznymi, poznać prawidłowy szyk zdań oraz wzbogacić słownictwo o wiele nowych idiomow i przysłow. Precyzyjnie skonstruowane testy są niezastąpioną pomocą dla tych wszystkich, ktorzy stoją przed perspektywą egzaminow, w tym maturalnych i na studiach wyższych. Program został przygotowany przez wysokiej klasy anglistow, ktorzy na co dzień zajmują się nauczaniem języka angielskiego. Obszerny materiał oparto na 1256 przykładach podzielonych na 53 grupy tematyczne. W trakcie wykonywania ćwiczeń wyświetlane są podpowiedzi. Słownik oraz zbior gramatycznych reguł pomaga rozwiać wszelkie niejasności związane z danym ćwiczeniem. Specjalnie opracowany przez naukowcow algorytm pozwala na ciągłą kontrolę zdobytej wiedzy oraz precyzyjnie wskazuje materiał, ktory powinien zostać powtorzony. Wyniki testow zapisywane są na dysku, dzięki czemu można je przed egzaminem powtornie przeanalizować.

-1256 ćwiczeń i testow
-53 grupy tematyczne
-rozbudowany system podpowiedzi
-archiwizacja wynikow testow
-tryb ćwiczeniowy i testowy
-opcja drukowania
-słownik trudnych słow
-poradnik gramatyczny
-materiał na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym
-nauka strategii rozwiązywania testu
-Czasowniki
-Rzeczowniki
-Rodzajniki
-Przyimki
-Przymiotniki i przysłowki
-Liczebniki
-Słownictwo

Preview:
Angielski w praktyce - English in Practice Angielski w praktyce - English in Practice Angielski w praktyce - English in Practice
Not registered yet? We'll like you more if you do!Purchase Angielski w praktyce - English in Practice from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.
Tags: Polish, Interface, students, angielski, praktyce, ndash, poziomie, angielskiego, praktyce, podstawowym