Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Coursebooks » Sky 2 : Student's Book + Audio + Tests


Sky 2 : Student's Book + Audio + Tests

 
204

A coursebook prepared for Polish students. It's the second part. Book only.Full book without the word list at the end. The authors are Brian Abbs, Ingrid Freebairn and Dorota Sapiejewska.
Motywujący podręcznik .
-Pełne akcji i humoru historyjki obrazkowe z towarzyszącym materiałem dżwiękowym zachęcają dzieci do wcielenia się w bohaterw komiksw. Odgrywanie rl nie tylko urozmaica lekcje, ale rwnież powoduje, że uczniowie świetnie zapamiętują nowy materiał.
-Liczne piosenki i rapy zapewniają bardzo intensywny trening umiejętności słuchania. Wszystkie nagrania zawierają uwielbianą przez dzieci wersję karaoke, ktra będzie prawdziwą atrakcją na szkolnych akademiach i przedstawieniach.
Interaktywne gry i ćwiczenia na CD-ROM-ie dołączonym do podręcznika umożliwią uczniom zainteresowanym komputerami multimedialną zabawę z językiem angielskim, ktrej wynikiem jest dalsze utrwalenie materiału.
-Sekcje Across the Curriculum, nawiązujące do wiedzy z innych przedmiotw, dają szansę wykazania się uczniom o określonych zainteresowaniach.
 
Not registered yet? We'll like you more if you do!Purchase Sky 2 : Student's Book + Audio + Tests from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: Dorota, Freebairn, Ingrid, SapiejewskaLink, added, Sapiejewska, REUPLOADED, Audio, Sapiejewska, Thanks, Tests