Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Reupload Needed » BE INSPIRED! Upper-Intermediate


BE INSPIRED! Upper-Intermediate

 
34

Multimedialny kurs BE INSPIRED! Język Angielski poziom średniozaawansowany-wyższy to nowoczesny program przeznaczony do nauki języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych.
Kurs zawiera materiał merytoryczny podzielony na 7 tematycznych lekcji, spośrod ktorych każda zawiera ponad 20 interaktywnych stron poruszających poszczegolne zagadnienia związane z nauką języka angielskiego, takie jak:
- rozumienie tekstu czytanego,
- rozumienie ze słuchu,
- rozpoznawanie struktur leksykalno-gramatycznych,
- używanie struktur leksykalno-gramatycznych,
- nauka słownictwa.
Dzięki podziałowi na poszczegolne lekcje tematyczne, osoba ucząca się ma możliwość poznania słownictwa dotyczącego określonej kategorii, np. życie codzienne, edukacja, technika, podroże itp. Poznane wcześniej słownictwo utrwalane jest następnie poprzez wykonywanie kilkudziesięciu typow rożnych ćwiczeń.
 
Każda lekcja zawiera rownież wytłumaczenie określonej konstrukcji gramatycznej, ktora przedstawiona jest w sposob możliwie przystępny i zilustrowana jest na wielu przykładach. Przedstawiona wcześniej teoria utrwalana jest poprzez specjalnie sprofilowane ćwiczenia utrwalające.
 
Materiał merytoryczny zawarty w kursie BE INSPIRED! Język Angielski Upper-Intermediate zapewnia około 80 godzin nauki, podczas ktorych osoba ucząca się w sposob skuteczny i bezstresowy zapoznana się z gramatyką, tematycznym słownictwem i jego praktycznym stosowaniem.
 
Wszystkie teksty zawarte w kursie Be Inspired! Język Angielski Uper-Intermediate zostały stworzone pod kontrolą metodykow przez profesjonalny zespoł złożony z anglojęzycznych dziennikarzy, nauczycieli i innych specjalistw pochodzenia: angielskiego, amerykańskiego, kanadyjskiego, australijskiego oraz nowozelandzkiego. Teksty zawarte w kursie są unikatowe i powstały wyłącznie na użytek opisywanego kursu. Naszym podstawowym celem jest nauczenie języka angielskiego poprzez przekazanie wiedzy w interesujący sposob. Dlatego też teksty zawarte w kursie Be Inspired! poruszają rożne interesujące tematy w sposob lekki i często humorystyczny. Gwarantujemy, że podczas nauki nie będziecie się nudzić.

Kurs został wzbogacony rownież o możliwość odsłuchania każdego tekstu, polecenia i ćwiczenia w nim występującego. Nagrań dokonał zespł sześciu anglojęzycznych lektorw pochodzenia brytyjskiego, amerykańskiego, kanadyjskiego, australijskiego i nowozelandzkiego.

Wszystkie reguły gramatyki angielskiej zostały dokładnie wytłumaczone w języku polskim. Do każdej reguły gramatycznej dodane zostały - w celu lepszej prezentacji zagadnienia - odpowiednie przykłady zdań angielskich.

Kurs Be Inspired!- Język Angielski Upper-Intermediate zawiera rwnież angielsko-polski słownik przylekcyjny z tłumaczeniami wyrazow występujących w kursie.
Kurs Be Inspired! Upper-Intermediate jest jednym z sześciu części z serii kursw Be Inspired!, ktre uczą języka od poziomu początkującego, aż do zaawansowanego. Mamy nadzieję, że po kursie Intermediate z przyjemnością zasiądą Państwo do kursu Advanced. Zapraszamy do nauki!

Preview:
BE INSPIRED! Upper-IntermediateBE INSPIRED! Upper-IntermediateBE INSPIRED! Upper-IntermediateBE INSPIRED! Upper-IntermediateBE INSPIRED! Upper-IntermediateBE INSPIRED! Upper-IntermediatePurchase BE INSPIRED! Upper-Intermediate from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: vocabulary, structures, lexicalgrammar, using, competence, performance, lexical-grammar