Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Coursebooks » Only for teachers » Intelligent Business Upper Intermediate (Teacher's Book + Testmaster CD-rom)


Intelligent Business Upper Intermediate (Teacher's Book + Testmaster CD-rom)

 
106

Intelligent Business to innowacyjny kurs Business English stworzony we wspołpracy z renomowanym czasopismem „The Economist”. Dzięki Intelligent Business studenci nie tylko uczą się języka, ale także mają wiele okazji do praktycznego zastosowania nowych umiejętności niezbędnych w pracy zawodowej. Dodatkowe komponenty kursu, takie jak Skills Book, Pocket Style Guide, wideo czy strona internetowa www.intelligent-business.org, zapewniają możliwość dostosowania kursu do potrzeb uczących się.

Learn Business...

Intelligent Business przedstawia zagadnienia dotyczące gospodarki, technologii i środowiska w inspirujący i przejrzysty sposob.
W kursie wykorzystano artykuły z „The Economist”, dzięki czemu studenci uczą się języka angielskiego na podstawie autentycznych i aktualnych materiałow.

* Zadania Dilemma and Decision oparte na prawdziwych wydarzeniach zachęcają do krytycznego myślenia i zastosowania nowych struktur i wyrażeń w celu podjęcia niezbędnych decyzji. Studenci mogą porownać proponowane przez siebie rozwiązania z autentycznymi decyzjami, ktore podjęto w firmach borykających się z podobnymi problemami.
* Osobna książeczka Pocket Style Guide dołączona do podręcznika zawiera praktyczne wskazowki dotyczące prowadzenia korespondencji biznesowej i pisania e-maili.
* Zeszyt ćwiczeń z towarzyszącym audio CD zawiera materiał pomocny w przygotowaniu się do egzaminu BEC Vantage,
w tym pełny przykładowy test.

...Do Business...

Nowa formuła kursu, poza podręcznikiem i zeszytem ćwiczeń, obejmuje też Skills Book, kładący nacisk na praktyczne zastosowanie funkcji językowych i strategii komunikacyjnych. Uczniowie nabywają umiejętności niezbędne w codziennej pracy, szczegolnie pomocne przy zawieraniu umow, rozwiązywaniu konfliktow, czy prowadzeniu prezentacji. Skills Book może być wykorzystywany rownolegle z podręcznikiem Intelligent Business lub innym kursem na poziomie średnio zaawansowanym. Stanowi rownież idealny materiał bazowy na intensywne kursy Business English.

* Sekcja A Good Business Practice zawiera porady, jak efektywnie i profesjonalnie posługiwać się językiem angielskim w interesach.
* Towarzyszący CD-ROM zawiera interaktywne ćwiczenia, materiał audio i wideo idealny do samodzielnej nauki języka.

...See Business

Wideo przedstawia losy dwoch firm, ktore wspolnie przygotowują wprowadzenie na rynek nowego produktu. W pięciu fabularyzowanych odcinkach studenci mają okazję obserwować biznesmenow w akcji. Z życia wzięte problemy i wyzwania, przed ktrymi stają bohaterowie, stanowią ilustrację umiejętności językowych przedstawianych w podręczniku i w Skills Book.
Not registered yet? We'll like you more if you do!Purchase Intelligent Business Upper Intermediate (Teacher's Book + Testmaster CD-rom) from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: Business, covering, sections, Includes, Master