Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Software » I know! - slang


I know! - slang

 
45

I know! Język potoczny & slang to multimedialny, nowoczesny program do nauki wspołczesnego, żywego języka angielskiego, używanego w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii, a także slangu biurowego, internetowego oraz młodzieżowego.

Kurs zawiera osiem jednostek lekcyjnych, w ktorych użytkownik zostanie zaznajomiony ze wspołczesnym słownictwem i zwrotami często spotykanymi w określonych sytuacjach i warunkach. Oprocz wytłumaczenia najpopularniejszych zwrotow z języka potocznego i slangu, zarowno w języku polskim, jak i tradycyjnym angielskim, użytkownik ma możliwość przećwiczenia poznanego materiału za pomocą zestawu interaktywnych zadań.

Przykłady użycia wyrazow i zwrotow, nagrane przez zawodowych, anglojęzycznych lektorow, umożliwiają osłuchanie ze wspołczesnym językiem potocznym i slangiem, dzięki czemu ułatwiają użytkownikowi ich poźniejszą identyfikację w codziennych sytuacjach.
For Polish speakers only.Purchase I know! - slang from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: slang, Polish, speakers, onlyI, level, REUPLOAD, NEEDED, Reuploaded, Thanks