Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Software » ANGIELSKI W PIGUŁCE 3.0 - English in a Nutshell


ANGIELSKI W PIGUŁCE 3.0 - English in a Nutshell

 
18

Angielski w pigułce 3.0 to kurs wydawnictwa Edgard dla osob początkujących i zaczynających naukę oraz tych, ktore chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego. Uczy podstawowych zwrotow, słowek, alfabetu i niezbędnych zasad gramatycznych.
Kurs rownomiernie kształci wszystkie cztery umiejętności językowe: rozumienie ze słuchu, mowienie, czytanie i pisanie. Około 2000 zawartych w programie słow i zwrotow oraz zdań zostało udźwiękowionych przez profesjonalnych lektorow – native speakerow. Właśnie dzięki możliwości nagrywania i porownywania wymowy użytkownik może nie tylko nauczyć się rozumieć ze słuchu, ale także prawidłowo wymawiać wszystkie słowa. Służy temu system nagrywania własnej wypowiedzi i porownywania jej z wymową lektora.
Materiał podzielono na 16 grup tematycznych (np. "Pieniądze i bank", "Zakupy", "Teatr, kino, muzeum", "Hobby") i gramatykę. Zakres tematow poruszonych w kursie obejmuje wszystkie najważniejsze dziedziny życia codziennego oraz najpotrzebniejsze słownictwo. W każdym z działow użytkownik uczy się języka, korzystając z praktycznych dialogow z ćwiczeniami, kolorowych prezentacji, ćwiczeń zapoznających z niezbędnym słownictwem i zdaniami, zabawnych zadań na rozumienie ze słuchu, krzyżowek, a w części gramatycznej z przystępnego podręcznika oraz ćwiczeń utrwalających nowo nabyte lub powtarzane wiadomości.
Dialogi to autentyczne rozmowy w codziennych sytuacjach. Na ich podstawie użytkownik uczy się zwrotow, ktore z pewnością przydadzą się w podroży, na zakupach czy u lekarza. Wszystkie teksty są tłumaczone, a wykorzystując opcję wyłączenia jednej z rol dialogu można samodzielnie rozmawiać z komputerem i w ten sposob uczyć się gotowych wyrażeń na pamięć.
Prezentacje natomiast mają na zadanie nauczanie słow za pomocą rysunkow i zdjęć. Podpisy pod rysunkami są w języku obcym, ale po najechaniu wskaźnikiem myszy na słowko pojawia się w tzw. "dymku" polskie tłumaczenie, a po kliknięciu dodatkowo wymowa. Możliwe jest wykonywanie ćwiczeń: rozpoznawanie, dopasowywanie i wpisywanie słowa w okienko.
Nauka ze słuchu jest jedną z najtrudniejszych umiejętności językowych dlatego program z serii "w pigułce" ma na zadanie kształcić ją za pomocą specjalnych nagrań i ćwiczeń, w ktorych na podstawie wypowiedzi lektora (native speakera), należy wybrać poprawną odpowiedź do pytania.
Dodatkowo program zawiera:
- mini-podręcznik będący zbiorem najważniejszych zagadnień dotyczących języka, Istnieje możliwość drukowania interesujących fragmentow. W każdej z grup tematycznych znajduje się zbior ćwiczeń, ktore ilustrują w praktyce zastosowanie reguł gramatycznych.
- słownik jako uzupełnienie programu, zawierajacego wszystkie występujące w programie słowka.
Angielski w pigułce jest programem rodzinnym - każdy uczący się posiada indywidualne konto użytkownika, tak aby moc śledzić swoje postępy.
Preview:
ANGIELSKI W PIGUŁCE 3.0 - English in a NutshellNot registered yet? We'll like you more if you do!Purchase ANGIELSKI W PIGUŁCE 3.0 - English in a Nutshell from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.
Tags: Polish, interface, rules, onlyANGIELSKI, PIGU321CE, grammar, Polish, interface