Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Multimedia » Audio » angielski - SITA - Kurs podstawowy - basic English audio course (for Polish speakers only)


angielski - SITA - Kurs podstawowy - basic English audio course (for Polish speakers only)

 
20

System SITA to doskonała metoda na szybkie i efektywne poznanie nowego języka. Łączy w sobie dobrodziejstwa relaksacji z wysoką skutecznością zapamiętywania informacji. Profesjonalny dobor treści lekcyjnych sprawia, że kursy SITA są szczegolnie cenione przez wszystkich, ktrzy prowadzą aktywny tryb życia, a znajomość językow jest im niezbędna do nauki i pracy.

System Sita to:
- nowoczesna metoda uczenia się, zwłaszcza językow obcych, wykorzystująca najnowsze odkrycia naukowe dotyczące wpływu stanu relaksu człowieka na jego zdolność percepcji i zapamiętywania informacji

- starannie przygotowana i sprawdzona w praktyce efektywna procedura uczenia się , ktora łączy uczenie się w stanie relaksu z uczeniem się w stanie aktywności z zastosowaniem nowoczesnych technik zapamiętywania informacji

- kursy językowe składające się z podręcznikow i nagrań dźwiękowych specjalnie przygotowane do indywidualnego uczenia się językow obcych w systemie SITA

- sposob na intensywny wypoczynek w stanie relaksu, ktory poprawia samopoczucie i zdrowie człowieka

- muzyka relaksacyjna, ktorej słuchanie pomaga osiągać stan relaksu i uwolnić się od stresow dnia codziennego

Uczenie się
- Podstawowe zastosowanie systemu SITA to intensywne uczenie się, zwłaszcza językow obcych. W niespełna 44 godziny, czyli w ciągu tygodnia intensywnej nauki w systemie SITA, jest możliwe opanowanie umiejętności posługiwania się językiem obcym w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się, czyli zapamiętanie ponad 1000 słow i zwrotow. System SITA umożliwia także szybkie zapamiętywanie wszelkich innych informacji dźwiękowych, np. przemowienie, wiersz, rola aktorska.
W tej paczce część 1 i 2  kursu angielskiego (książki i nagrania w formacie mp3)

podst cz. 1

Tematy lekcji: Co u Ciebie słychać?, Cześć, Rozmowy telefoniczne, List do Nelly, Zakupy, Nowy dom, Urlopy, Lekcja w szkole wieczorowej, W biurze podroży, Na dworcu.

Gramatyka: to be, tworzenie liczby mnogiej, wyrazy pytające, forma -ing, Simple Present, liczebniki głowne, Simple Future, Simple Past, zaimki zwrotne, stopniowanie przymiotnikow, "anybody", "somebody", czasowniki posiłkowe.

Ilość słow i zwrotow - 828 (bez słow i zwrotow umieszczonych w gramatyce).

Czas nagrania ok 40 minut

podst cz. 2

Tematy lekcji: U lekarza, W banku, Zajęcia na wieczor, W restauracji, W teatrze, Zaproszenia, Jak korzystać z środkow komunikacji, Na komisariacie policji, Na stacji benzynowej, U fryzjera, W drogerii, Obiad u Bartonow, Czas wolny, Rozmowa o najświeższych wiadomościach, Wycieczka po Londynie.

Gramatyka: Present Perfect, zaimki dzierżawcze, zaimki wskazujące, strona bierna, Past Perfect, would , zaimki twierdzące, zaimki przeczące, Gerund (ing), going to.

Ilość słow i zwrotow - 761 (bez słow i zwrotow w gramatyce).
Purchase angielski - SITA - Kurs podstawowy - basic English audio course (for Polish speakers only) from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: English, basic, course, phrases, words, REUPLOAD, NEEDED, Reuploaded, Thanks