Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Coursebooks » New Friends 2 - Student's Book


New Friends 2 - Student's Book

 
51

Nowa edycja najpopularniejszego podręcznika dla polskich szkół
Spełnia wszystkie wymogi podstawy programowej. Zawiera: wiadomości kulturowe, projekty, ścieżki edukacyjne, ćwiczenia rozwijające autonomię ucznia. Sekcje Culture Corners zachęcają uczniów do rozmów o polskich książkach i filmach, o ciekawych miejscach, o polskich roślinach i zwierzętach, a także o sławnych Polakach.

Świetnie sprawdza się w dużych klasach oraz w pracy z uczniami o różnym poziomie zdolności językowych.
Oferuje nauczycielom pomocne materiały dodatkowe do każdej lekcji (Resource Bank z ćwiczeniami do kopiowania), testy i plany lekcji adekwatne do ich potrzeb.


Systematyczne rozwijanie sprawności językowych

Wszystkie lekcje (np. Culture Corners, Reading Corners czy Skills Corners) umożliwiają rozwój sprawności czytania, słuchania, mówienia i pisania, a jednocześnie stwarzają okazję do powtórzenia gramatyki i słownictwa.

Samodzielność w uczeniu

Kurs przygotowuje do pracy z Europejskim portfolio językowym oraz wdraża uczniów w samoocenę. Projekty i prace pisemne utrwalają materiał leksykalny i tworzą uczniowskie Dossier. Opracowywane samodzielnie minisłowniczki (Wonderful Words) propagują autonomię nauczania.
Purchase New Friends 2 - Student's Book from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: polskich, oacute, filmach, ciekawych, uczni, oacute, polskich, Friends, Student