Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Multimedia » Audio » Angielski w domu - English at home


Angielski w domu - English at home

 
50

Narratorem jest dwujęzyczna dziewczynka, ktora przedstawia innym dzieciom ciekawe dla nich tematy po polsku i dodaje kluczowe słowa po angielsku. Następnie wraz z angielskimi przyjaciołmi śpiewa specjalnie stworzone piosenki, ktore sprawiają, że temat staje się żywy i zrozumiały. Od zwykłego "hello", przez wizytę na wsi, aż do przygod piratow dzieci poznają słownictwo, formy gramatyczne i oryginalną wymowę tak, jak lubią - w zabawie. Kurs ten daje dziecku podstawy języka angielskiego i pewność, że to podstawy prawidłowe. Kurs stworzyli specjaliści od angielskiego, muzyki i nauczania początkowego. Dobor słownictwa, form gramatycznych oraz wymowy jest na odpowiednim poziomie. Pieczę nad zespołem, ktory opracował kurs, sprawowała Claire Selby, magister Uniwersytetu w Oxfordzie w dziedzinie języka i kultury, ktora przeszła rownież profesjonalne przeszkolenie muzyczne. Posiadana wiedza i umiejętności czynią ją wykwalifikowanym ekspertem w tej dziedzinie. Należy podkreślić, iż mimo to, że kurs został stworzony z myślą o dzieciach, sprawia rownież satysfakcję ich rodzicom. Zarowno pod względem merytorycznym, jak i estetycznym zaspakaja najbardziej wygorowane oczekiwania.

- Jest to kurs systematycznej nauki języka angielskiego
- Wszystkie piosenki wykonywane są w języku angielskim przez angielskie dzieci
- Podstawowe słownictwo oraz treść piosenek przedstawione są w języku polskim
- Dzieci stopniowo uzyskują podstawy poprawnej znajomości języka, ktуre są zachętą do dalszej nauki i stanowią fundament pewnego posługiwania się angielskim w przyszłości

Preview:
Angielski w domu - English at home


Approved by EnglishcologyPurchase Angielski w domu - English at home from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: method, SongStories, called, Polish, speakers