Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Software » angielski AT ONCE


angielski AT ONCE

 
19

Angielski "At once!" to nowoczesny i wszechstronny program komputerowy do nauki angielskiego dla początkujących i średnio zaawansowanych. Z "At once!" szybko i skutecznie nauczysz się nowych słowek oraz całych zwrotow przydatnych na co dzień. Ćwicząc z programem poznasz prawidłową wymowę i intonację, a także nabierzesz brytyjskiego akcentu. Dzięki "At once!" nie będziesz mieć trudności w zrozumieniu cudzoziemcow! Wspołczesne nagrania i filmy wideo z Wielkiej Brytanii, specjalnie kręcone na potrzeby programu, oraz zdjęcia z egzotycznych zakątkow świata i setki ilustracji sprawią, że nauka angielskiego będzie prawdziwą przyjemnością!

Kurs multimedialny Angielski jest idealną propozycją dla osob już uczących się angielskiego - stanowi doskonałe wzbogacenie i uatrakcyjnienie nauki. Użytkownik otrzymuje profesjonalny program, ktory długo się nie nudzi. Materiał językowy został podzielony na 13 grup tematycznych, dzięki czemu można wybrać szczegolnie interesujące zagadnienia. W każdym z działow do dyspozycji jest kilkanaście rożnego rodzaju ćwiczeń o zrożnicowanym stopniu trudności: m. in. nauka słowek, dyktanda, uzupełnianie tekstu, wybor właściwej odpowiedzi, krzyżowki. Wszystkie zadania są w pełni udźwiękowione, a polecenia słyszymy po angielsku - z polskim tłumaczeniem do wyboru.

"At once!" jest programem rodzinnym - dzięki indywidualnym kontom użytkownika może korzystać z niego kilka osob. Program odznacza ćwiczenia już wykonane, punktuje wszystkie odpowiedzi, zlicza sumę punktow i wyświetla wyniki w tabeli Top Ten. Dzięki temu można samodzielnie śledzić swoje postępy w nauce i... rywalizować z resztą rodziny.

Specjalnie dla osob początkujących przygotowano naukę przydatnych słowek - między innymi nazw potraw, zawodow, przedmiotow codziennego użytku (czy wiecie jak po angielsku jest maść albo kucać?). Wszystkie słowa są zilustrowane zdjęciami - dzięki temu łatwiej je zapamiętać, udźwiękowione - uczymy się poprawnej wymowy oraz przetłumaczone na polski.

"At once!" oczywiście nie uczy tylko słowek, ale też całych użytecznych zwrotow i wypowiedzi, ktore prezentowane są w odpowiednich sytuacjach i kontekstach. Autorzy położyli nacisk na umiejętność posługiwania się żywym, wspołczesnym językiem, dlatego program zawiera mnostwo interesujących, praktycznych dialogow. Warto zwrocić uwagę na filmy wideo, ktore prezentują autentyczne wypowiedzi Brytyjczykow. Program daje rownież możliwość nagrywania przez mikrofon i porownywania swojej wymowy z lektorem. Można w łatwy i nie stresujący sposob ćwiczyć akcent i intonację.

Także osoby dobrze znające angielski znajdą w tym programie coś dla siebie. Godne polecenia są wspomniane już, specjalnie kręcone dla potrzeb programu, filmy i nagrania, w ktorych wypowiadają się Brytyjczycy o bardzo zrożnicowanym akcencie. Można posłuchać fragmentow przemowień ze Speakers' Corner w Hyde Parku, czy autentycznych wypowiedzi londyńczykow o ich ulubionych klubach piłkarskich, a następnie ćwiczyć rozumienie ze słuchu np. uzupełniając luki w tekście. Poza tym niektore z prezentowanych w programie słowek wykraczają poza podstawowy zasob słownictwa, a ciekawym i kształcącym zadaniem będzie na pewno dopasowywanie trudnych wyrazow do ich angielskich definicji.

Zamiast popadać w jesienną depresję albo zapadać w zimowy sen - lepiej uczyć się angielskiego! Tworcy kursu multimedialnego Angielski "At once!" zrobili wszystko, by nauka języka była wciągającą rozrywką. Angielski "At once!" to nowoczesny, profesjonalnie zrobiony program, ktorego zaletą jest rozbudowany materiał multimedialny: specjalnie kręcone w Wielkiej Brytanii filmy wideo, setki oryginalnych zdjęć i nagrania profesjonalnych lektorow. Atrakcyjna szata graficzna nie tylko uprzyjemnia naukę, ale czyni ją bardziej skuteczną.

Materiał multimedialny (filmy i nagrania) w całości powstał latem, przy udziale Brytyjczykow oraz cudzoziemcow mieszkających w Wielkiej Brytanii. Wiele scen to autentyczny, nie reżyserowany dokument, szczegolnie cenny dla wszystkich chcących opanować prawdziwy, żywy język. Poza tym niewątpliwą atrakcją programu są przepiękne zdjęcia, wykonane w egzotycznych zakątkach świata specjalnie dla "At once!".

Grupy tematyczne w programie: Free time, Geography, Numbers, Food, Time, House, Work, Animals, Travel, Sport, People, Various

Rodzaje ćwiczeń w programie, m.in.: Rozpoznawanie ze słuchu, Uzupełnianie zdania, Prawda czy fałsz, Wybor 1 z 4 odpowiedzi, Dyktando - odkrywanie kart, Dopasowywanie do definicji, krzyżowki.

Preview:
angielski AT ONCEangielski AT ONCE
angielski AT ONCEangielski AT ONCE
Not registered yet? We'll like you more if you do!Purchase angielski AT ONCE from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.
Tags: ENGLISH, interface, phrases, Additional, Polish