Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Coursebooks » Grammar » Angielski - repetytorium gramatyki (English grammar revision book for Polish readers only)


Angielski - repetytorium gramatyki (English grammar revision book for Polish readers only)

 
98

Książka opracowana jest z myślą o absolwentach szkoły średniej, ktorzy chcą powtorzyć, pogłębić i rozszerzyć wiadomości z gramatyki angielskiej wyniesione ze szkoły. Zakres tematow uwzględnionych w niniejszym repetytorium został znacznie rozszerzony o zupełnie nowy dział, jakim jest słowotworstwo. Całość składa się z trzech części: w pierwszej omowione są formy wyrazowe, w drugiej - struktura zdań pojedynczych i złożonych, w trzeciej-słowotworstwo. Gruntownie przerobione i unowocześnione objaśnienia gramatyczne koncentrują się na funkcjach komunikacyjnych poszczegolnych struktur gramatycznych, a nie na ich formie. W tym samym kierunku poszły rownież zmiany w doborze i charakterze książki. Książka zawiera klucz do ćwiczeń.Purchase Angielski - repetytorium gramatyki (English grammar revision book for Polish readers only) from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: repetytorium, grammar, Angielski, 347redniej, szko322y, Polish, speakers, Polish, speakersAngielski