Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Software » Profesor Henry - Business English


Profesor Henry - Business English

 
35

Profesor Henry Business English
FOR SPEAKERS OF POLISH
Angielski w pracy i biznesie dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.
2xCD-ROM + 1xAudio CD
  • zawiera filmy, obszerne nagrania, teksty i dialogi
  • kształci rozumienie ze słuchu i wymowę
  • obejmuje m. in. marketing, finanse, zarządzanie, sprzedaż i dystrybucję
  • uczy 1 500 specjalistycznych słw i zwrotw
  • zawiera wzory listw i dokumentw
  • nagrania w wykonaniu wyłącznie native speakerw
  • płyta Audio CD z nagraniami z kursu
  • słownik angielsko-polski (15 000 haseł)
  • słownik Business English (2000 haseł)
Angielski w pracy i biznesie Profesor Henry Business English to nowoczesny kurs języka biznesu. Rozbudowany pakiet uczy specjalistycznego słownictwa, doskonali rozumienie ze słuchu i kształci umiejętność komunikowania się w sytuacjach biznesowych. Kurs adresowany jest do osb, ktre posługują się językiem angielskim w pracy, szukają pracy (rwnież za granicą), oraz do studentw kierunkw związanych z ekonomią i zarządzaniem. Szczeglnie zalecany jest pracownikom międzynarodowych firm i instytucji, a także wszystkim, ktrzy wspłpracują z zagranicznymi klientami i partnerami biznesowymi. Profesor Henry jest nieocenioną pomocą dla studentw zarządzania, marketingu i innych kierunkw ekonomicznych. Przeznaczony jest dla osb średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Pomaga przygotować się do specjalistycznych egzaminw, np. LCCI czy BEC.

Profesor zawiera filmy, nagrania i teksty omawiające zagadnienia z takich dziedzin jak: marketing, finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi, organizacja produkcji, sprzedaż, dystrybucja i inne. Teksty i nagrania wykorzystane w ćwiczeniach zawierają wiele cennych rad i informacji, dotyczących budowania ścieżki kariery, prowadzenia spotkań, mowy ciała i etykiety. Business English poszerza zasb słw związanych z międzynarodowym rynkiem, prawem i instytucjami europejskimi. Program uczy wspłczesnego języka, używanego w trakcie spotkań i rozmw telefonicznych, a rwnież specjalistycznej terminologii, stosowanej w artykułach prasowych i rozmowach branżowych. Uzupełnieniem kursu są wzory najczęściej pisanych listw - oficjalnych i nieformalnych, a także dokumentw, m.in. zamwienie, faktura, reklamacja, cennik. Program skutecznie uczy 1 500 słw i zwrotw, przydatnych w trakcie prezentacji, zebrań, konferencji. Dodatkowo dzięki systemowi powtrek Profesor Henry uczysz się szybciej!

Cechą wyrżniającą programu są zestawy rżnorodnych ćwiczeń, ktre uczą specjalistycznego słownictwa. Dodatkowo znajdują się w nim dwa słowniki: angielsko-polski słownik Business English (2000 udźwiękowionych słw i 1500 przykładowych zdań) oraz obszerny i łatwy w obsłudze słownik oglny (15 000 haseł). Oba słowniki umożliwiają szybkie odnalezienie znaczenia nieznanych wyrazw i ułatwiają rozwiązywanie nawet najbardziej zaawansowanych ćwiczeń.

Zakres tematyczny

Career Distribution & Transport
Company Product & Production
Office & Conferences Law & Business Ethics
Marketing & Advertising HR Management
Sales & Customer Service Internet & e-Commerce
Finance & Accountancy EU & International Market
Meetings & Conferences

more info and samples : http://www.jezykiobce.pl/ph_business.php
Not registered yet? We'll like you more if you do!Purchase Profesor Henry - Business English from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: business, biznes, profesor, henry, cd rom, , English, Business, zaawansowanych, nagrania, Profesor, zaawansowanych, Henry