Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Software » Speed Reader PL


Speed Reader PL

 
36

Jakimi narzędziami dysponuje pakiet SPEED READER PL?

NAUCZYCIEL

NAUCZYCIEL stanowi trzon pakietu. Znajdziemy tam bogaty wstęp teoretyczny, plan działania na cały czas trwania kursu, wiele cennych ćwiczeń oraz sprawdziany, które pozwolą kontrolować postępy w nauce. Włożyliśmy sporo pracy w to, aby praca z programem była łatwa i przyjemna. Użytkownik, wykonując kolejne ćwiczenia wprowadzające w świat szybkiego czytania, zdobywa równocześnie podstawową wiedzę z zakresu funkcjonowania giełdy papierów wartościowych, zapoznaje się z technikami dobrego wypoczynku, czy też wykonuje ćwiczenia oparte o teksty wspaniałych dowcipów, cytatów i aforyzmów. Zadbaliśmy również o to, by testowanie swych własnych postępów w zestawie sprawdzianów nie było dla użytkowników czymś nużącym. Sprawdziany oparte są na tekstach najciekawszych artykułów z czasopism takich jak "Focus" czy "Wprost".

METRONOM

METRONOM jest programem spełniającym funkcje urządzenia bardzo często polecanego na kursach szybkiego czytania. Poprzez wybijanie z ustaloną przez nas częstotliwością określonego dźwięku pozwala on wypracować odpowiedni schemat prowadzenia wzroku po tekście. P omaga on wyeliminować niepotrzebne cofanie wzroku do przeczytanych już fragmentów, pozwala też utrzymywać na stałym poziomie prędkość przesuwania wzroku po tekście.

PREZENTER

PREZENTER jest najczęściej użytkowaną aplikacją pakietu. Program ten robi wrażenie na każdym, kto miał okazję zobaczyć go w działaniu. Za jego pomocą możemy czytać dowolnie duże teksty w rekordowo krótkim czasie. Używając go ograniczamy wszelkie złe nawyki czytelnicze do absolutnego minimum. Ponadto sami możemy ustalić jak szybko chcemy dany materiał przeczytać, ustalamy wygodny dla nas schemat wyświetlania tekstu, możemy wybrać wielkość czcionki... Prezenter działa na zasadzie tachistoskopu - urządzenia stosowanego niegdyś przez wojsko do szkolenia pilotów. Urządzenie to prezentowało wówczas sylwetkę samolotu przez zaledwie tysięczne części sekundy, jednak przeszkolonemu pilotowi czas ten wystarczał na prawidłowe jego zidentyfikowanie. Odkryte wtedy prawidła wzrokowej percepcji skłoniły naukowców do wykorzystania podobnej aparatury w opracowywaniu technik szybkiego czytania... Aparatura ta była niezwykle droga, jednak teraz urządzenie to może być z powodzeniem zastąpione przez komputer wyposażony w spełniające ten sam cel oprogramowanie. Takim właśnie oprogramowaniem jest PREZENTER!

Gwarantujemy że:
  • Wszystkie programy wysyłamy bezpiecznie zapakowane
  • Udzielamy gwarancji na zakupione u nas programy
  • Prowadzimy pomoc techniczną, masz problem z zakupionym u nas programem zadzwoń do nas lub wyślij maila. Pomożemy Ci
  • Na zakupione u nas programy wystawiamy paragon lub fakturę
  • Wszystkie programy na naszych aukcjach są nowe

http://www.allegro.pl/item214860607_szybkie_czytanie_czytaj_10_x_szybciej_w_50_dni_.html#photo

Installation
1. Wypakuj
2. Wypal
3. UzywajPurchase Speed Reader PL from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.
Tags: dziedzinie, Speed, Reader, autorow, Prace