Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Software » Angielski dla leniwych - English for the Lazy Bones


Angielski dla leniwych - English for the Lazy Bones

 
31

Ten profesjonalny, przyjazny, jasny i łatwy w rozumieniu kurs angielskiego przeznaczony dla tych wszystkich, ktorzy chcą dobrze znać angielski, cenią swoj czas i oczekują przyjaznych, efektywnych i atrakcyjnych metod nauczania. Skuteczna nauka angielskiego nie musi oznaczać męczącego i stresującego czytania podręcznikow. Z "Angielskim dla leniwych" możesz uczyć się, na przykład przed testem z angielskiego, podczas jazdy autobusem do szkoły, słuchając lekcji na odtwarzaczu MP3. Wyjaśnienia w "Angielskim dla leniwych" są logiczne, proste, i przede wszystkim, poparte na każdym kroku mnostwem przykładow z tłumaczeniami.
Ta książka została już dla ciebie przeczytana w całości przez profesjonalnych lektorow! Usiądź, zrelaksuj się przy komputerze lub odtwarzaczu MP3 i ucz się angielskiego bez wysiłku , słuchając nagrania. Ponad 9000 przykładowych zdań z tłumaczeniami pozwoli Ci poznać język i swobodnie formułować własne myśli po angielsku! Nagrania zawierają ponad 500-stronicowy, przyjazny kurs angielskiego podzielony na 130 rozdziałow, każdy w formie tekstowej PDF oraz dźwiękowej MP3 oraz wygodny program do nawigacji po zawartości książki.
"Angielski dla leniwych" nauczy Cię układać zdania i właściwie dobierać słowa. Na Mapie Mozgu języka angielskiego i kolorowych ekranach zobaczysz strukturę języka i będziesz się uczyć przez skojarzenia. Zaczniesz od najbardziej podstawowych pojęć i stopniowo poznasz szczegoły. W ćwiczeniach ułożysz wiele zdań, a Twoja znajomość angielskiego będzie kompletna i uporządkowana.

Część 1

18 godzin nagrań MP3, ponad 5500 przykładowych zdań z tłumaczeniami , 9 profesjonalnych lektorow zadbało, abyś mogł się nauczyć poprawnej wymowy.

Słowa, konteksty, zdania.
To samo słowo może mieć wiele znaczeń - rozpoznajemy je z kontekstu. Gdy sformułowaną po polsku myśl chcemy wyrazić po angielsku, musimy dobrać właściwe słowa i zastosować odpowiednią strukturę zdania - te umiejętności ćwiczymy w "Angielskim dla leniwych 2".

Mapa mozgu języka angielskiego
* Wizualizuje zawartość podręcznika
* Pokazuje powiązania między zagadnieniami
* Umożliwia uczenie przez skojarzenia

Część 2

Masz dość trudnych i niejasnych wyjaśnień angielskiej gramatyki?
"Angielski dla leniwych 2" jest więc dla Ciebie!
Został on dla Ciebie stworzony przez autora z 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu angielskiego, abyś prostą i skuteczną metodą szybko nauczył się języka. Głуwną rolę czyta gwiazda kultowego serialu "Włatcy Moch" - Krzysztof Grębski (Higienistka)
"Angielski dla leniwych 2" nauczy Cię, jak efektywnie posługiwać się słowami, rozpoznawać ich znaczenie z kontekstu i  jak polskie słowa zastępować angielskimi.

Razem z pierwszą częścią, CD-książką "Angielski dla leniwych" (14 godzin MP3), tworzą kompletny kurs nauki struktury języka. 14+18 godzin MP3: angielski w 32 godziny!

Wymagania: Komputer klasy PC, system operacyjny Windows 98 / ME / 2000 / XP / 2003
For Polish speakers only

Preview:
Angielski dla leniwych - English for the Lazy BonesAngielski dla leniwych - English for the Lazy BonesNot registered yet? We'll like you more if you do!Purchase Angielski dla leniwych - English for the Lazy Bones from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: Polish, onlyangielski, language, leniwych, English, speakers, onlyAngielski