Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Coursebooks » English Plus Student's Book 1


English Plus Student's Book 1

 
49

Czteroczęściowy,  dynamiczny kurs dla gimnazjalistów przygotowujący do egzaminu z języka angielskiego, zgodny z najnowszą podstawą programową.

English Plus motywuje gimnazjalistów do nauki:

·         ciekawe i przyciągające uwagę quizy w oryginalny sposób wprowadzają nowe słownictwo,

·         intrygujące i poszerzające wiedzę o świecie tematy zachęcają do zadawania pytań i samodzielnego poszukiwania informacji,

·         projekty edukacyjne uczą pracy zespołowej i pozwalają wyeksponować najmocniejsze strony poszczególnych uczniów,

·         interaktywne ćwiczenia oraz gry na MultiROMie dołączonym do zeszytu ćwiczeń zachęcają do samodzielnej pracy domu.


English Plusrzetelnie przygotowuje uczniów do egzaminu gimnazjalnego na obu poziomach:

·         sekcje key phrases i wyjątkowy słowniczek z ilustracjami ułatwiają zapamiętywanie

nowych słów i przydatnych funkcji językowych,

·         guided discovery approach sprawia, że uczniowie analizują struktury gramatyczne dzięki czemu lepiej je rozumieją i zapamiętują na dłużej,

·         W poziomach 3 i 4 w podręczniku znajdują się strony Exam Writing które zawierają dokładne wskazówki, jak pisać dana formę, ćwiczenia i zadanie egzaminacyjne.

·         ćwiczenia znajdujące się zarówno w podręczniku, jak i w zeszycie ćwiczeń uczą strategii egzaminacyjnych i oswajają z zadaniami egzaminacyjnymi.


English Plus pomoże przeprowadzić ciekawe lekcje z jasno opisanymi celami i zaplanowanymi wynikami na różnych poziomach zaawansowania:

·         Każda lekcja ma konkretny cel, wyrażony za pomocą zdania „I can …” widocznego na górze każdej strony.

·         Każda strona w podręczniku to materiał na jedną 45-min lekcję. W każdej lekcji znajdują się odnośniki do właściwych stron w WB.

·         każda lekcja w podręczniku zawiera zadania Fast finisher dla uczniów, którzy skończyli pracę przed innymi, zaś zeszyt ćwiczeń zadania o trzech stopniach trudności.

·         w książce nauczyciela znajdują się optional activities, które można wykorzystać z grupami o zróżnicowanym poziomie albo, żeby dodatkowo urozmaicić lekcję,

·         3 poziomy trudności testów pozwalają jak najlepiej dopasować sprawdziany do umiejętności konkretnej grupy.


English Plus daje wiele możliwości modyfikacji lekcji w zależności od potrzeb klasy i stylu pracy nauczyciela:

+ Options – dodatkowe lekcje na końcu podręcznika, tematycznie i językowo powiązane z kolejnymi rozdziałami; do wyboru – Extra listening and speaking, Curriculum extra, Culture i Project.

+ Digital – nowoczesne materiały cyfrowe do wykorzystania w klasie, na tablicach interaktywnych (płyta iTools) oraz w domu, na komputerze (płyta Multi-ROM, strona internetowa).

+ Teacher’s resources – dodatkowe lekcje i testy na stronie internetowej, do wykorzystania z uczniami o różnych potrzebach, ambicjach, zainteresowaniach i na różnych poziomach zaawansowania w nauce języka.Purchase English Plus Student's Book 1 from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: English, activities, curricular, cross, tasks, Student