Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Software » Klik uczy angielskiego


Klik uczy angielskiego

 

Świetny program dla dzieci rozpoczynających naukę języka angielskiego. Proponuje rozmaite gry i zadania językowe, od puzzli po śpiewanie angielskich piosenek. Zachęca dzieci do kojarzenia słów, dźwięków i znaczeń. Super-kolega Klik zaprasza wszystkich do nauki przez zabawę!

 

W programie Klik uczy angielskiego dzieci w towarzystwie chłopca o imieniu Klik rozpoczynają naukę języka angielskiego. Pracując z programem, dziecko koncentruje swą uwagę na słuchaniu tekstów, rozpoznawaniu słyszanych słów i zdań, kojarzeniu obrazu, dźwięku i ich znaczenia, jest też zachęcane do powtarzania, nagrywania i samooceny.


Klik uczy angielskiego proponuje ok. 50 zabaw wykorzystujących animacje i interakcje, np.: układanie puzzli, łączenie w pary pasujących elementów, grupowanie elementów według zadanego kryterium, kolorowanki (z możliwością wydrukowania). Dziecko może nauczyć się ciekawych piosenek angielskich,
nagrywać i odsłuchiwać własny głos. Oprócz gier-zabaw w programie umieszczono obrazkowy słownik polsko-angielski i angielsko-polski, gromadzący ok. 300 wyrazów.

Program rejestruje postępy użytkownika - za poprawnie rozwiązane zadanie otrzymuje on punkt wpisywany do specjalnego dyplomu.

Program Klik uczy angielskiego polecamy dzieciom nie umiejącym jeszcze pisać, ale może być on z powodzeniem wykorzystywany przez dzieci starsze, rozpoczynające naukę języka angielskiego. Zainteresuje też z pewnością nauczycieli prowadzących naukę języka angielskiego w przedszkolach oraz nauczycieli nauczania zintegrowanego.
Purchase Klik uczy angielskiego from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: dictionary, about, English-Polish, exercises, interactive, angielskiego, Contains