Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Coursebooks » Grammar » Czasy w języku angielskim - zasady użycia i ćwiczenia (English Tenses - Usage and Practice)


Czasy w języku angielskim - zasady użycia i ćwiczenia (English Tenses - Usage and Practice)

 
27

Niniejsza książka służyć może zarówno osobom rozpoczynającym przygodę z językiem angielskim, jak i tym, które w nauce języka angielskiego są zaawansowane. Napisana została również z myślą o osobach przygotowujących się do egzaminów maturalnych i wstępnych na studia wyższe. Omawia ona zasady użycia czasów, przede wszystkim w brytyjskiej angielszczyźnie, tradycyjnie najpopularniejszej odmianie języka angielskiego. Oprócz zasad użycia czasów w książce zamieszczono 86 ćwiczeń obejmujących również stronę bierną, mowę zależną, tryb warunkowy, których koncepcja, układ oraz zamieszczenie klucza sprawiają, że z książką można pracować samodzielnie.Purchase Czasy w języku angielskim - zasady użycia i ćwiczenia (English Tenses - Usage and Practice) from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: English, grammar, reported, conditionals, speech, Usage, Czasy, Tenses