Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Coursebooks » Matura Masters Pre-intermediate Audio CDs


Matura Masters Pre-intermediate Audio CDs

 
18

Matura Masters Pre-intermediate to drugi poziom kursu dla liceum, przeznaczony dla uczniów kontynuujących naukę języka angielskiego na poziomie A2/B1 według skali CEF. Nauka z Matura Masters Pre-intermediate pozwoli licealistom opanować szeroki zakres słownictwa, funkcji językowych i struktur gramatycznych, a także zapoznać się z różnorodnymi typami tekstów oraz formami wypowiedzi ustnej i pisemnej. Uczniowie będą także poznawać typy zadań egzaminacyjnych i rozwijać strategie niezbędne na egzaminie maturalnym. Podręcznik umożliwia przygotowanie uczniów do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Matura Masters Pre-intermediate, podobnie jak pozostałe poziomy kursu, realizuje wszystkie wymagania określone w podstawie programowej kształcenia ogólnego. Materiał zawarty w podręczniku Matura Masters Pre-intermediate przeznaczony jest do realizacji w ciągu 2 semestrów nauki, przy 3 godzinach języka angielskiego w tygodniu. Oznacza to, że na realizację materiału obowiązkowego przeznaczyć należy w roku szkolnym około 90 godzin lekcyjnych.

 

Screens:

 

Matura Masters Pre-intermediate Audio CDsMatura Masters Pre-intermediate Audio CDs

 

 


 

 

 

 

 

 
Purchase Matura Masters Pre-intermediate Audio CDs from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: tracks, intermediate, Matura, Masters, image, Audio, Pre-intermediate