Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Coursebooks » Grammar » Gramatyka angielska dla początkujących (1993)


Gramatyka angielska dla początkujących (1993)

 
17

Podręcznik GRAMATYKA ANGIELSKA DLA POCZĄTKUJĄCYCH przeznaczony jest dla uczniów, studentów oraz uczestników kursów, którzy rozpoczynają naukę języka angielskiego lub uczą się tego języka od niedawna. Mogą z niego korzystać również te osoby, które miały już kiedyś kontakt z językiem, lecz u których, na skutek długiej przerwy, pewne partie materiału gramatycznego uległy zapomnieniu.
GRAMATYKA ANGIELSKA DLA POCZĄTKUJĄCYCH, dzięki ścisłemu powiązaniu łatwo przyswajalnej teorii (wzbogaconej licznymi przykładami i informacjami, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę - oznaczonymi STOP! i !!!) z dużą ilością ćwiczeń, stanowi w pierwszym okresie nauki rzetelny podkład gramatyczny i uzupełnienie zarówno tradycyjnych podręczników do nauki języka angielskiego z polskim komentarzem, jak i stosowanych coraz powszechniej wydawnictw angielskich (LONGMAN, OXFORD UNIVERSITY PRESS itd.).
GRAMATYKA ANGIELSKA DLA POCZĄTKUJĄCYCH daje również wyczerpujące odpowiedzi na szereg pytań z dziedziny gramatyki, które nurtują uczących się w pierwszym okresie nauki.Purchase Gramatyka angielska dla początkujących (1993) from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: oacute, pewne, partie, przerwy, ugiej, angielska, Gramatyka, skutek