Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Coursebooks » Only for teachers » New Friends Placement Test - Polish Edition


New Friends Placement Test - Polish Edition

 
29

New Friends to nowa edycja bestsellerowego kursu języka angielskiego, który od początku zdobył uznanie nauczycieli klas 4 - 6, a teraz w konsultacji z nimi został odświeżony i uzupełniony. Nowe wydanie kładzie jeszcze większy nacisk na rozwój wszystkich sprawności językowych. Naukę w klasie 4 można rozpocząć od poziomu 1  lub 2. New Friends 1 jest przeznaczony dla uczniów rozpoczynających naukę języka angielskiego, a New Friends 2 - dla uczniów, którzy mają za sobą co najmniej dwa lata nauki języka angielskiego w klasach 1 - 3.

New Friends to podręcznik dla polskich szkół

    * Spełnia wszystkie wymogi podstawy programowej. Zawiera: wiadomości kulturowe, projekty, ćwiczenia rozwijające autonomię ucznia.
    * Ułatwia pracę uczniom dzięki licznym polskim elementom, takim jak: polecenia w języku polskim (w części 1 oraz w zeszycie ćwiczeń w części 2), słowniczek angielsko-polski i sekcje Culture Corners zachęcające uczniów do rozmów o polskich książkach i filmach, o ciekawych miejscach i sławnych Polakach.
    * Świetnie sprawdza się w dużych klasach oraz w pracy z uczniami o różnym poziomie zdolności językowych, dzięki ciekawym tematom, piosenkom, rymowankom, grom językowym, komiksom, ćwiczeniom z wykorzystaniem naklejek oraz miniprzedstawieniom zawierającym dużą dawkę humoru.
    * Oferuje nauczycielom pomocne materiały dodatkowe do każdej lekcji (Resource Bank z ćwiczeniami do kopiowania oraz interaktywny CD-ROM), testy i plany lekcji adekwatne do ich potrzeb.Purchase New Friends Placement Test - Polish Edition from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: Friends, learners, Placement, Polish, school, elementary