Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Black Hole » Repetytorium gimnazjalisty część językowa język angielski


Repetytorium gimnazjalisty część językowa język angielski

 

Jest to pozycja skierowana do uczniów gimnazjum przystępujących do egzaminu z języka angielskiego. Książka składa się z trzech części. Pierwsza to część leksykalna, składająca się z piętnastu tematów i zawierająca słownictwo stanowiące podstawę zadań egzaminacyjnych. W każdym z tematów zawarto bank słów oraz zestaw ćwiczeń testujący umiejętność praktycznego wykorzystania słownictwa. Część egzaminacyjna to część druga, w której znajdują się zadania sprawdzające wiadomości i umiejętności zapisane w trzech obszarach standardów wymagań egzaminacyjnych: odbioru tekstu słuchanego, odbioru tekstu czytanego i reagowania językowego. Ćwiczenia te podzielone zostały na zadania zamknięte i otwarte. Większość zadań znajdujących się w repetytorium została opracowana w oparciu o materiały autentyczne. Uczniowie będą mogli zapoznać się nie tylko z fragmentami artykułów gazetowych czy też wywiadów, ale również z fragmentami listów, opowiadań, pamiętników, artykułów oraz blogów napisanych przez amerykańskich i brytyjskich nastolatków. Część trzecia to z kolei krótka część gramatyczna, zawierająca przypomnienie ważnych zagadnień gramatycznych.

http://englishtips.org/index.php?newsid=1150821340

Dear user! Your publication has been rejected as it seems to be a duplicate of another publication that already exists on Englishtips. Please make sure you always check BEFORE submitting your publication. If you only have an alternative link for an existing publication, please add it using the special field for alternative links in that publication.
Thank you!

Tags: egzamin gimnazjalny, cz281347263, si281, tekstu, zawieraj261ca, egzaminacyjnych, trzech, zapisane, znajduj261, oacute, umiej, sprawdzaj, oacute, obszarach