Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Software » Europlus Reward (Polish edition)


Europlus Reward (Polish edition)

 
17

Opis i serial w pliku nfo !!!!!!!!!!! Otwiera sie go za pomoca notatnika
Serial: RP3-04314-jeF9-PL
EuroPlus to nowoczesny interaktywny program do nauki języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych. Bogaty materiał kursu przygotowany został na podstawie jednego z najlepszych podręcznikw do angielskiego – Reward wydawnictwa Macmillan Heinemann ELT z Oxfordu. W połączeniu z łatwą w obsłudze, multimedialną aplikacją tworzy on doskonały system edukacyjny, gwarantujący naukę na najwyższym poziomie. Setki doskonałych dialogow oraz filmow wideo, zrealizowanych specjalnie na potrzeby programu, ułatwiają proces nauki, a zaawansowany system rozpoznawania mowy ViaVoice firmy IBM pozwala z łatwością opanować angielską wymowę. Dzięki specjalnym programom narzędziowym i rożnorodnym ćwiczeniom nauka gramatyki oraz nowych słowek przebiega bez trudu. Program EuroPlus zapewnia bardzo dobre przygotowanie do egzaminu First Certificate in English (FCE).

Profesjonalnie opracowany materiał dydaktyczny kursu, niezwykle atrakcyjna szata graficzna oraz zastosowanie technologii informatycznych najnowszej generacji powodują, że nauka języka angielskiego z programem EuroPlus jest wyjątkowo skuteczna i pasjonująca.

Głowne cechy programu:

* bogaty materiał językowy dostosowany do czterech poziomw zaawansowania: od elementary do upper-Intermediate;
* każdy poziom kursu odpowiada 150 godzinom intensywnej nauki (8 płyt CD-ROM);
* po 8 rozdziałow w trzech pierwszych poziomach kursu: w każdym z nich jest 5 lekcji, lekcja powtorkowa i lekcja wideo; poziom czwarty obejmuje 5 rozdziałow, a każdy z nich zawiera 4 lekcje (dłuższe niż w pozostałych poziomach), lekcję powtorkową i lekcję wideo;
* tysiące interaktywnych ćwiczeń opracowanych przez doświadczonych lektorw w taki sposob, aby użytkownik programu doskonalił wszystkie sprawności językowe – czytanie, rozumienie ze słuchu, pisanie, mowienie, a także znajomość zasad gramatyki oraz słownictwa i zwrotow;
* 16 typow interaktywnych ćwiczeń, ktore uczący się może rozwiązywać przy pomocy myszy, wpisując tekst z klawiatury lub używając własnego głosu, np.: testy wyboru, wypełnianie luk i tabel, korekta tekstu, łączenie elementow, porządkowanie wyrazw w zdaniu i zdań w tekście, a oprocz tego dialogi, scenki z życia codziennego, filmy, teksty do czytania i wiele innych;
* inteligentne śledzenie postępow w nauce dzięki:
- raportom z poszczegolnych lekcji;
- testom, ktore mają za zadanie sprawdzić stopień opanowania materiału z kolejnych rozdziałow – wyświetlane są wyniki procentowe całego testu i poszczeglnych ćwiczeń; oferowana jest pomoc poprzez wyszukiwanie takich stron kursu, na ktorych pojawiły się zagadnienia lub zwroty występujące w teście;
- rejestrowi wynikow, ktory jest dostępny z głownego okna aplikacji i na osobnych tablicach podaje procentowe wyniki z poszczegolnych rozdziałow, lekcji i kategorii (gramatyka, słownictwo, wymowa itd.).

Nowoczesne technologie informatyczne użyte w programie:

* system rozpoznawania mowy ViaVoice firmy IBM – pozwala ćwiczyć wymowę poszczegolnych słow, zwrotow i całych zdań w oparciu o wzor poprawnej wymowy nagrany na płycie przez native speakera;
* filmy wideo – każdy rozdział kursu kończy się lekcją wideo, w ktrej kolejne części filmw opowiadających o grupie reporterow Reward TV przeplatane są ćwiczeniami i pytaniami tematycznie związanymi z nagraniami; do każdego filmu dołączone są napisy w angielskiej wersji językowej;
* dźwiękowe nagrania dialogow – umożliwiają ćwiczenie umiejętności rozumienia ze słuchu, a ponadto pozwalają na wybranie i samodzielne wypowiadanie kwestii dialogu.

Programy narzędziowe:

Gramatyka – zestaw wszystkich zagadnień gramatycznych poruszanych w poszczegolnych rozdziałach kursu; do każdego tematu dołączone są przykładowe zdania z możliwością odsłuchania ich wymowy.

Słowniczek – słownictwo z całego kursu pogrupowane alfabetycznie i według lekcji; program ten stwarza rownież możliwość uporządkowania słowek według kategorii wybranych przez użytkownika; do każdego hasła dołączone jest nagranie z jego wymową.

Wymowa – wizualne przedstawienie nagrań dźwiękowych, co ułatwia trening wymowy; program umożliwia nagranie własnych wypowiedzi i porownanie ich z nagraniami anglojęzycznych lektorw w oparciu o graficzną reprezentację rożnych parametrow głosu, np. intonacji.

Serwis internetowy – Nauczyciel

Jeśli użytkownik ma prywatnego nauczyciela języka, posiadającego adres e-mail, może bezpośrednio z programu wysyłać do niego pisemne wypracowania, ktorych system sam nie sprawdza.

Minimalne wymagania techniczne:

* komputer zgodny z IBM PC Pentium 1 GHz lub wyższym
* system operacyjny Windows 98/ME/2000/XP
* 256 MB pamięci operacyjnej
* 120 MB wolnej przestrzeni na twardym dysku
* karta grafiki pracująca z rozdzielczością 1024x768
* napęd CD-ROM lub DVD-ROM
* karta dźwiękowa
* mikrofon
* mysz
* podłączenie do Internetu (w przypadku korzystania z serwisu Nauczyciel)
For Polish speakers only.
Not registered yet? We'll like you more if you do!Purchase Europlus Reward (Polish edition) from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.
Tags: Polish, intermediate, upper, starter, Ranges