Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Software » EuroPlus Rozmowki - conversations


EuroPlus Rozmowki - conversations

 
36

EuroPlus Angielski Rozmowki to kurs języka angielskiego, ktory nastawiony jest na uzyskanie maksymalnych efektow w jak najkrotszym czasie. Jest doskonałym rozwiązaniem zarowno dla początkujących, jak i dla tych, ktorzy chcą odświeżyć swoje umiejętności. Kurs zapoznaje z najważniejszymi zwrotami, funkcjami i konstrukcjami języka obcego. Wiedza ta pozwoli na swobodne posługiwanie się językiem w typowych sytuacjach dnia codziennego. Bogaty i zabawny materiał filmowy pozwala skutecznie wprowadzić nowe elementy języka obcego, a interaktywne ćwiczenia zapewniają efektywny trening nowych umiejętności.

ROZPOZNAWANIE MOWY

Zastosowanie najnowszej technologii rozpoznawania mowy firmy IBM sprawi, że doprowadzisz do perfekcji swoją wymowę bez zbędnego stresu związanego z mowieniem w języku obcym. Dzięki możliwości regulacji progu tolerancji modułu udoskonalisz najmniejsze niuanse w poszczegolnych etapach nauki wymowy.

ROZMOWKI

To kilkadziesiąt nagranych i przetłumaczonych zwrotow, ktore służą pogłębieniu praktycznej znajomości języka. W skład Rozmowek wchodzą zwroty m.in. z następujących zakresw: Kilka słow o sobie, Podroż, Restauracja, Rozmowy telefoniczne, W banku i na poczcie, Noclegi, Zakupy, Rozrywka. Dzięki udźwiękowionym Rozmowkom towarzyszącym każdej części kursu możesz sprawdzić, czy Twoja wymowa jest poprawna.

ĆWICZENIA

W całym kursie znajduje się ok. 500 interaktywnych ćwiczeń. Program zawiera wiele rożnych typw ćwiczeń, np. testy wyboru, uzupełnianie tekstu, łączenie elementow, porządkowanie wyrazw. Ćwiczenia można wykonać przy pomocy myszy, wpisując tekst z klawiatury lub używając własnego głosu.

SŁOWNICTWO

Każda lekcja zawiera wyczerpujące zestawienie słownictwa, w ktorym do hasła dołączone jest polskie tłumaczenie oraz nagranie wymowy. Dzięki temu systematycznie powiększasz zasob poznawanych słow i coraz sprawniej posługujesz się językiem obcym.

GRAMATYKA

Znajdziesz tu wyjaśnienie reguł gramatycznych przedstawionych w nowym materiale. Wszystkie zasady gramatyczne opatrzone są wyczerpującym komentarzem w języku polskim oraz uzupełnione przykładowymi zdaniami, ktorym towarzyszą nagrania dźwiękowe.

REJESTR WYNIKW

Dzięki rejestrowi Wynikow otrzymujesz raporty dotyczące swojej pracy - między innymi procentowe wyniki całego kursu lub jego poszczegolnych lekcji i części. Pozwala to na systematyczne kontrolowanie postępw w nauce oraz zapewnia dodatkową motywację.

WIDEO

Elementem kursu, motywującym i zachęcającym do nauki, są filmy wideo. Przygotowane specjalnie na potrzeby programu, stanowią doskonałe uzupełnienie materiału dydaktycznego. Znajdziesz tu zabawne scenki rodzajowe i humorystyczne dialogi, ktore w niezwykle interesujący sposob prezentują podstawowe formy gramatyczne i konstrukcje językowe. Filmy przygotowano w kilku konwencjach: realistycznej, animowanej i teatru cieni.

For Polish speakers only.
Not registered yet? We'll like you more if you do!Purchase EuroPlus Rozmowki - conversations from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: speakers, Polish, onlyEuroPlus, Rozmowki, conversations, maksymalnych, efektow, uzyskanie, nastawiony, EuroPlus, najkrotszym, czasie