Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Coursebooks » Only for teachers » Egzamin Gimnazjalny Companion - klucz i zapis nagran


Egzamin Gimnazjalny Companion - klucz i zapis nagran

 
50

Egzamin gimnazjalny. Companion to nowa publikacja, przygotowana przez doświadczonych pedagogow i egzaminatorow z myślą o uczniach przystępujących do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego. Obejmuje rożnorodne ćwiczenia i przykładowe zestawy egzaminacyjne, opracowane zgodnie z formatem egzaminu, podstawą programową i standardami wymagań egzaminacyjnych obowiązującymi od dnia 3 września 2007 roku!
Książka może być wykorzystana zarowno przez nauczycieli w klasie, jak i przez uczniow samodzielnie przygotowujących się do egzaminu. Do książki dołączona jest płyta CD z nagraniami tekstow do zadań rozwijających umiejętności z zakresu odbioru tekstu słuchanego i reagowania językowego.
Klucz, wydany w formie oddzielnej broszurki, zawiera zapis nagrań oraz przystępnie napisany komentarz uzasadniający poprawność rozwiązań.

Najważniejsze zalety zbioru:
*bogaty wybor ćwiczeń rozwijających znajomość leksyki oraz umiejętności odbioru tekstu słuchanego, odbioru tekstu czytanego i reagowania językowego w obrębie poszczegolnych zakresow tematycznych
*5 przykładowych zestawow egzaminacyjnych
*słowniczek angielsko-polski wraz z wymową
*praktyczne wskazowki dotyczące najistotniejszych aspektow egzaminu i strategii egzaminacyjnych
*przejrzysty i przyjazny układPurchase Egzamin Gimnazjalny Companion - klucz i zapis nagran from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: Gimnazjalny, Companion, junior, upper, their