Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Exam Materials » FCE » Angielski - SuperMemo First Certificate in English


Angielski - SuperMemo First Certificate in English

 
70

The course containing a vast set of tests and questions similar to those appearing at FCE exams. The test section comprises over a thousand exercises consctructed in such a way as to prepare the students to pass the FCE exam with the highest possible result.

First Certificate in English zawiera bardzo bogaty zestaw testow i pytań podobnych do tych, jakie występują na egzaminach FCE. Teraz możesz je skutecznie opanować korzystając z programu SuperMemo. Dodatkowo pakiet udostępnia dwie symulacje egzaminu, ktore pozwolą Ci sprawdzić swoją wiedzę w warunkach zbliżonych do egzaminu.
Część testowa zawiera ponad 1000 ćwiczeń skonstruowanych tak, aby jak najlepiej przygotować się do zdania egzaminu FCE. Ćwiczenia podzielone są na części odpowiadające podziałowi obowiązującemu na egzaminie:

Reading,
Writing,
Use of English,
Listening,
Speaking.

Większość ćwiczeń, podobnie jak na egzaminie, ma charakter testow wyboru. Pytania wymagające na egzaminie wypowiedzi ustnej lub pisemnej, są w pakiecie ilustrowane prawidłowymi przykładami takich wypowiedzi. Znakomita większość ćwiczeń jest ilustrowana nagraniami lektorow. Dla urozmaicenia, w całość wkomponowano kilkadziesiąt stron prezentacyjnych zawierających żarty językowe oraz ciekawostki na temat historii i kultury Wielkiej Brytanii i Stanow Zjednoczonych.
Dwie części symulacyjne zawierają uproszczone trzygodzinne wersje egzaminu FCE. Dzięki nim można ocenić i porownać swoj stan wiedzy (na przykład przed przystąpieniem do nauki z częścią testową i potem). Symulacje zawierają pytania z wszystkich części FCE w typowych dla egzaminu proporcjach. Wykonanie symulacji przez użytkownika jest podsumowywane przez program w postaci łącznej oceny.

Wymagania sprzętowe programu
komputer procesor 400 MHz, 256 MB RAM,
CD-ROM, karta dźwiękowa, mikrofon,
Windows 2000 SP3, XP lub nowszy.Purchase Angielski - SuperMemo First Certificate in English from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: possible, highest, students, prepare, result, REUPLOAD