Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Software » Angielski - New Reflex English


Angielski - New Reflex English

 
37

New Reflex English to oparty na sprawdzonym materiale kurs nauki języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych, pozwalający na uzyskanie maksymalnych efektw w możliwie najkrotszym czasie. Mogą z niego korzystać zarowno początkujący, jak i bardziej zaawansowani, ktorzy chcą powtorzyć materiał lub odświeżyć swoje umiejętności.
Materiał kursu podzielono na części związane tematycznie z rożnymi sytuacjami dnia codziennego (kilka słow o sobie, podroż, restauracja, rozmowy telefoniczne, w banku i na poczcie, zakupy, rozrywka itp.). Części zaś dzielą się na sekcje umożliwiające ćwiczenie rożnych sprawności językowych. W podziale na sekcje uwzględniono m.in.: gramatykę, słownictwo, sytuacje (rozwijanie rozumienia ze słuchu) i komunikację(doskonalenie wymowy i ćwiczenie konwersacji).Cały kurs składa się z 10 części, podzielonych na 4 CD:

CD1) Płyta instalacyjna oraz tematy 1 i 2
CD2) Tematy 3, 4, 5
CD3) Tematy 6 i 7
CD4) Tematy 8, 9, 10

Do odpalenia programu potrzebna jest jedna z tych płyt i aktualnie są aktywne tematy przypisane do do danych CD (białe trojkąty przy cyfrach tych tematow). Jeśli będziemy chcieli skorzystać z innych tematow powinien wyskoczyć monit o włożenie odpowiedniej płyty - sprawdzone i wszystko działa.

Preview:

Angielski - New Reflex EnglishAngielski - New Reflex EnglishAngielski - New Reflex EnglishAngielski - New Reflex EnglishAngielski - New Reflex EnglishAngielski - New Reflex EnglishAngielski - New Reflex EnglishAngielski - New Reflex EnglishAngielski - New Reflex English
Not registered yet? We'll like you more if you do!Purchase Angielski - New Reflex English from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.
Tags: English, pronunciation, section, conversations, vocabulary