Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Exam Materials » Matura Exam » Język angielski matura na 100% - arkusze maturalne [POL]


Język angielski matura na 100% - arkusze maturalne [POL]

 
280

- Podzielona jest na zestawy ustne i pisemne na poziomie podstawowym (Arkusz 1) oraz rozszerzonym (Arkusz 2 i 3). Każdy zestaw składa się z pięciu przykładw.
- Zestaw ustny na poziomie podstawowym zawiera trzy rozmowy sterowane oraz ilustrację wraz z dwoma pytaniami. - Zestaw ustny na poziomie rozszerzonym zawiera materiał wizualny, na podstawie ktrego prowadzona jest rozmowa z egzaminującym oraz dwa tematy do prezentacji do wyboru. - Zestaw pisemny na poziomie podstawowym (arkusz 1) zawiera ćwiczenia na rozumienie tekstu słuchanego oraz czytanego, a także dwa zadania obejmujące wypowiedź pisemną. - Zestaw pisemny na poziomie rozszerzonym (arkusz 2) zawiera ćwiczenia na rozumienie tekstu słuchanego oraz czytanego i stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych. - Arkusz 3 zawiera ćwiczenia na stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych oraz zadanie obejmujące wypowiedź pisemną. - Do publikacji dołączona jest płyta CD z nagranymi tekstami do ćwiczeń na rozumienie ze słuchu oraz przykładową wypowiedzią ucznia na maturze ustnej podstawowej i rozszerzonej.
Not registered yet? We'll like you more if you do!Purchase Język angielski matura na 100% - arkusze maturalne [POL] from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: zawiera, Zestaw, poziomie, rozszerzonym, rozumienie, si281, Arkusz, podstawowym, dwoma, si281