Make us homepage
Add to Favorites
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Main page » Coursebooks » Repetytorium z języka angielskiego (2004) [POL]


Repetytorium z języka angielskiego (2004) [POL]

 
288

  Repetytorium z języka angielskiego
Репетитор по английскому языку (по новым правилам выпускных экзаменовв Польше). Полная и основательная подготовка к польским экзаменам на аттестат зрелости (как основной, так и продвинутый уровни). Кроме упражнений, в книге приведено большое количество информации о том, как будут проходить выпускные экзамены по английскому языку по новым правилам в польских лицеях и гимназиях. В книге приводится тематически организованная лексика, необходимая выпускникам, а также обсуждается стратегия сдачи устных и письменных выпускных экзаменов.

Pełne i solidne przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Oprócz ćwiczeń znajduje się tu spora dawka praktycznych informacji na temat nowej matury. Repetytorium zawiera także szczególnie pomocne dla maturzystów słownictwo zebrane tematycznie oraz omówienie strategii egzaminacyjnych.

Overview
Książka wraz z audio CD stanowi niezbędną pomoc w przygotowaniu do matury ustnej i pisemnej na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Przeznaczona jest do pracy na lekcji lub samodzielnej nauki w domu. Oprócz ćwiczeń znajduje się tu spora dawka praktycznych informacji na temat nowej matury. Repetytorium zawiera szczególnie pomocne dla maturzystów słownictwo zebrane tematycznie oraz omówienie strategii egzaminacyjnych.

Key features
Każdy rozdział zawiera zadania przygotowujące do matury ustnej i pisemnej. Wszystkie typy zadań ćwiczone są wielokrotnie.
Tematyczne ujęcie rozdziałów pozwala na powtórzenie i utrwalenie słownictwa z zakresu zagadnień wyszczególnionych w Standardach egzaminacyjnych w Informatorze maturalnym.
Ramki Informacja o egzaminie i Strategie egzaminacyjne w każdym rozdziale zawierają zwięzłe informacje o maturze oraz wskazówki egzaminacyjne, które są następnie ćwiczone i utrwalane.
Writing Bank zawiera pomocne wskazówki i zwroty oraz przykłady wszystkich typów tekstów, jakie mogą się pojawić na egzaminie.
Dodatkowa pomoc dla uczniów samodzielnie przygotowujących się do matury znajduje się w Kluczu zawierającym odpowiedzi do ćwiczeń wraz z wyjaśnieniami i tekstami nagrań.
Dla nauczycieli dodatkowa pomoc - Extra Classroom Activities z ćwiczeniami do wykorzystania w klasie w pracy z podręcznikiem.
Przykładowe zadania do matury ustnej i pisemnej w każdym rozdziale umożliwiają systematyczne i częste ćwiczenie typowych zadań maturalnych. Odpowiedni podział na rozdziały umożliwiające powtórkę słownictwa w zakresie tematyki maturalnej.
Rozbudowany zestaw dodatkowych "banków" na końcu podręcznika zawiera: listę strategii egzaminacyjnych, modelowe teksty, zwroty niezbędne do matury ustnej, listę słów pogrupowanych według tematów maturalnych, dodatkowe zadania leksykalno-gramatyczne.
Po wykonaniu wszystkich ćwiczeń uczniowie mogą sprawdzić swoje umiejętności wykonując zadania w teście zatytułowanym Przykładowy egzamin maturalny.
Klucz zawierający odpowiedzi do ćwiczeń wraz z wyjaśnieniami i tekstami nagrań.

Audio CD:
Nagrania do zadań ćwiczących rozumienie ze słuchu.
Przykładowe ustne odpowiedzi uczniów.

 
  1. Audio-CD (MP3 & CUE, 1h18m06s, 50.3 MB)
  2. Book (PDF, Color, 166p, 29.8 MB)Purchase Repetytorium z języka angielskiego (2004) [POL] from Amazon.com
Dear user! You need to be registered and logged in to fully enjoy Englishtips.org. We recommend registering or logging in.


Tags: Repetytorium, angielskiego, языку, книге, matury, английскому, Полная, основательная, подготовка